Formy płatności

1.    Klient ma możliwość wyboru formy płatności.
2.    Oferujemy trzy możliwe formy płatności: 1) płatność przy odbiorze (płatność „za pobraniem”), 2) płatność przelewem, 3) Płatności24 – płatności elektroniczne.
3.    W przypadku wyboru formy płatności w postaci przelewu cenę zamówionego towaru powiększoną o koszt wysyłki prosimy przelać na nasze konto bankowe: Santander Bank Polska 95 1090 1535 0000 0000 5303 6949 .
4.    Niezwłocznie po zawarciu umowy sprzedaży Towaru, Sprzedawca wystawia i doręcza Klientowi odpowiednią fakturę VAT.
5.    W przypadku wyrażenia przez Klienta akceptacji na przesyłanie faktur w formie elektronicznej, faktura doręczana jest Klientowi pocztą elektroniczną (na adres podany w Koncie) w formacie .pdf. Natomiast w braku takiej akceptacji, Sprzedawca doręczy fakturę w formie „tradycyjnej” wraz z towarem lub odrębną przesyłką pocztową.
6.    W przypadku płatności ”za pobraniem”, zapłata powinna być dokonana z chwilą dostawy Towarów, a w przypadku pozostałych form płatności – przed dostawą Towarów.
7.    Aby uniknąć większych kosztów przesyłki proponujemy wykonać JEDEN ŁĄCZNY przelew powiększony o koszt przesyłki zależny od ilości zakupionych sztuk towarów.
8.    W tytule przelewu koniecznie należy podać imię i nazwisko oraz adres na który paczka ma zostać wysłana.  
9.    Jeżeli paczka ma zostać wysłana na inny adres prosimy podać go w tytule przelewu nie przyjmujemy zmian adresów podanych w mailu.
10.    Na łączną wpłatę czekamy do 7 dni kalendarzowych od potwierdzenia dokonania zakupu. W przypadku zamówień składanych za pośrednictwem portalu Allegro bądź innych, po tym czasie występujemy o zwrot prowizji do portalu. Po przyznaniu prowizji i braku kontaktu ze strony Kupującego rzeczy trafiają do ponownego wystawienia.

Szczegółowe informacje zawarte są w treści Regulaminu