Alpi Moda - Producent odzieży damskiej w dużych rozmiarach

O nas 

Jesteśmy firmą działającą na europejskim rynku odzieżowym prężnie od ponad 25 lat. Zajmujemy się produkcją odzieży dla kobiet w standardowych i dużych rozmiarach. Zakład działa w Zielonej Górze i to tam, z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz jakość materiałów, powstaje każdy nasz produkt. Zaufano nam już poza granicami Polski – tysiące kobiet w krajach Europy Zachodniej od lat kupuje ubrania sygnowane marką Alpi Moda. Teraz pragniemy podzielić się tym, co znalazło uznanie za granicą, również z Tobą. 

O naszych standardach 

Materiały, z których korzystamy są w większości wytwarzane w Polsce. Nasi pracownicy posiadają nienaganne kwalifikacje i ogromne doświadczenie w produkcji konfekcji damskiej. Stawiamy na przyjemną atmosferę w naszej firmie i dbamy o nią również w kontaktach z naszymi Klientkami. W stacjonarnym sklepie firmowym Alpi Moda, usytuowanym w samym centrum Zielonej Góry, pomocą i uśmiechem służy naszym Klientkom profesjonalna obsługa. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy krawieckie dopasowanie danego produktu w jego cenie: skracanie, zwężanie, poszerzanie, produkcję odzieży w bardzo dużych rozmiarach.

W naszym sklepie internetowym pozostajemy do Twojej dyspozycji w nienormowanym czasie pracy, chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania, a przede wszystkim – pomagamy Ci dobrać w pełni zindywidualizowany strój. Naszym celem jest to, aby ubrania firmowane marką Alpi Moda leżały na Tobie jak ulał – niezależnie od tego, jaki rozmiar nosisz. Tworzymy polską markę, z którą zawsze Ci do twarzy! 

Chcesz być traktowana wyjątkowo? Zapraszamy do śledzenia nowości w naszym sklepie internetowym i na naszym blogu.

Twórz Alpi Moda razem z nami

Zachęcamy Cię do podzielenia się z nami uwagami na temat naszej działalności i opinią o zakupionych produktach, gdyż cenimy sobie Twoje zadowolenie, ale też wskazówki. Swoje spostrzeżenia możesz wysłać nam na e-mail: sklep@alpimoda.pl. Odpowiemy na Twoją wiadomość w ciągu 24 godzin.

Udanych zakupów! 

Zespół Alpi Moda